«Святкування Дня Дошкілля»

27 вер. 2018
Святкування Дня Дошкілля в дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, ясла-садку №40 «Посмішка»

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності.

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

В цей святковий день лунали слова привітання на честь дітей та педагогів, діти підготували веселі пісні та осінні таночки, а дорослі показали дітям гумористичну театралізовану мініатюру "Один день в дитячому садку".

Доброзичлива та позитивна атмосфера панувала упродовж свята, діти з задоволенням приймали участь у святкуванні, а запальна дискотека наприкінці свята визвала у дітей яскраві позитивні емоції.

Наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.