«Творчість В.Сухомлинського дітям»

5 жовт. 2018
Огляд-конкурс «Театр етичних мініатюр» за творами В. Сухомлинського в дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, ясла-садку №40 «Посмішка»

Відомо, що одним із найважливіших аспектів багатогранного процесу становлення особистості є засвоєння дітьми духовних і моральних цінностей. Особливо дієвою в цьому напрямі освітнього впливу є театральна діяльність. Саме театр розкриває перед дітьми сутність цілком життєвих ситуацій, спонукає до прояву власних почуттів та емоцій, співпереживання, засудження негативних людських рис і поведінки, навчає думати й робити висновки.

Тож з нагоди 100-річчя від дня народження видатного педагога та письменника В. Сухомлинського в закладі дошкільної освіти №40 «Посмішка» було організовано огляд-конкурс «Театр етичних мініатюр» за творами письменника. Під час підготовки до якого педагоги докладно вивчили твори поета та у цікавій ігровій формі ознайомили дітей з оповіданнями Сухомлинського. Батьки вихованців не залишились осторонь, а прийняли активну участь в оформленні костюмів для дітей та підготовці декорацій за змістом творів.

Підготовані інсценування сприяли розвитку мовлення дітей, розкриттю їх творчих здібностей, прищепленню дітям знань про моральність, людські цінності. Адже відсутність духовного впливу на дитину в дошкільному віці дуже складно компенсується в майбутньому.