«Нащадки козацької слави»

12 жовт. 2018
Святкування Дня захисника вітчизни та українського козацтва в дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, ясла-садку №40 «Посмішка»

Вже багато років поспіль основним пріоритетним напрямком роботи закладу є патріотичне виховання дошкільників. Одним із улюблених дитячих свят є посвята в козачата, яку діти чекають з нетерпінням та хвилюванням.

Цього року щаслива нагода випала вихованцям старшої логопедичної групи «Сонечко», які поглиблено займаються в фізкультурно-оздоровчому гуртку «Хорт». Зустрічали дітей Козак та Берегиня, а славетний Отаман залучив дошкільнят до веселих естафет, супроводжуючи кожне змагання цікавими історичними довідками із життя козацтва Запорізької Січі. Не залишив він без уваги і маленьких дівчаток – берегинь, які прикрасили свято виконанням народної пісні та кривого таночка.

Завершилося свято урочистою подією – посвятою хлопчиків у козачата, а дівчаток – у берегині.