Відповіді на запитання батьків

ШАНОВНЫ БАТЬКИ!

Згідно з п.п. 38, 43  «ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 р. № 86, визначено, що керівник закладу дошкільної освіти (директор) забезпечує створення у закладі дошкільної освіти безпечнэ освітнє середовище, а педагогічні та інші працівники закладу дошкільної освіти несуть відповідальність за збереження життя, фізичного і психічного здоров’я вихованців.

Окрім того, у листі Міністерства освіти і науки України від 04.09.2014 № 1/9-444 «Щодо забезпечення безпеки вихованців, учнів та студентів» адміністраціям навчальних закладів рекомендовано:

•  посилити контроль за перебуванням на території навчальних закладів, особливо у приміщеннях, осіб, які не причетні до проведення освітнього процесу, та зобов’язати керівників навчальних закладів посилити режим безпеки для недопущення внесення у приміщення вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть завдати шкоди здоров’ю і життю дітей та працівників навчального закладу;
  • впровадити жорстку пропускну систему у приміщення навчальних закладів для недопущення перебування у них сторонніх осіб; дозволити вхід у приміщення сторонніх осіб лише з дозволу адміністрації навчального закладу.

Також, керуючись вимогами по дотриманню протикарантинних заходів повідомляємо, що з метою дотримання безпечних умов перебування учасників освітнього процесу на території та в будівлі закладу дошкільної освіти, буде відчинено лише 1 вхід на територію установи.